Blog

Czas na zmiany!

Cześć! W tym miejscu będziemy sobie trochę blogować, zachęcamy więc do regularnych odwiedzin tej strony! 🙂

Jest to ta mniej oficjalna część naszej strony – będziemy tutaj publikować fotografie nie tylko związane z komercją, ale też te powstałe zwyczajnie z pasji. Poniekąd, jest to też powrót do korzeni, kiedy to nasza strona była przede wszystkim galerią zdjęć z okolic Bielska-Białej i Beskidów.

Jest to też miejsce, w którym będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenia, w których bierzemy czynny udział, tworząc dla Was fotografie lub filmy.

Ale miało być o zmianach…

Część z Was zapewne zauważyła, że chciała wejść na stronę cyfrowefoto.net, a znalazła się tutaj.
Dlaczego? Wszystko wytłumaczyliśmy na stronie „O nas”. W skrócie – nie zajmujemy się już wyłącznie fotografią, ale też filmem oraz grafiką, a w przyszłości, kto wie, może jeszcze rozszerzymy naszą działalność. Dlatego „foto” w nazwie może być nieco mylące. „Media” chyba bardziej wpisują się w to, co obecnie robimy, stale rozwijając się w tym kierunku 😎

Miło nam, że nas odwiedziłeś, odwiedziłaś! Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Może też nawiążemy współpracę? 😏

P.S. Strona jest jeszcze uzupełniana, także przez jakiś czas mogą pojawić się braki w treści. Działamy, w miarę naszych możliwości.