O nas

Miło nam, że chcesz nas odrobinę poznać!

Naszą działalność, formalnie, rozpoczęliśmy początkiem 2011 roku, pod marką CYFROWEFOTO – Grzegorz Pyka.
Jak sama nazwa wskazuje, skupialiśmy się przede wszystkim na fotografii. Przez ten czas, współpracowaliśmy z wieloma Klientami indywidualnymi, firmami, wielkimi, międzynarodowymi korporacjami oraz instytucjami państwowymi.


Ciągły rozwój.

W wyniku stałego postępu i dostosowywania się do zapotrzebowania rynku, przekształciliśmy się ze skromnej, jednoosobowej działalności, w nieco większą firmę. Obecnie, pod marką PYKA.media, oferujemy nie tylko usługi fotograficzne, ale również tworzymy filmy i latamy dronem.


Fotografia

Specjalizujemy się m.in. w fotografii wnętrz i nieruchomości, fotografii motoryzacyjnej, a także w reportażu – uwielbiamy fotografować i dokumentować eventy, targi i wydarzenia.


Dron

Dysponujemy dwoma dronami, mamy też dwóch wykwalifikowanych operatorów dronów. Oferujemy więc zdjęcia i filmy z powietrza.
Wykonujemy loty zarówno dla firm, jak i osób prywatnych (np. w celu sfotografowania nieruchomości na sprzedaż).
Chętnie współpracujemy z biurami nieruchomości.


Film

Tworzymy filmy reklamowe, reportażowe i teledyski. Skupiamy się przede wszystkim na krótkiej, przystępnej dla widza, formie wideo. Wiemy, jak trudno jest utrzymać uwagę dzisiejszego, zabieganego widza, na dłużej niż 1,5 minuty. Dlatego większość naszych produkcji mieści się w takim przedziale czasowym.

Jednocześnie nie stronimy od dłuższej formy, która powstaje naturalnie przy produkcji webinarów, kursów online, czy wywiadów.


Zaufali nam